Tento víkend 23.5.-24.5.2015 sa na našom cvičisku konali skúšky podľa Národného skúšobného poriadku. Účasť bola veľmi veľká a preto sme sa rozhodli pozvať dve rozhodkyne. Z nášho klubu sa zúčastnili Martin Boka, Martina Reková, Ján Tiefenbacher, Veronika Toholová, Dagmar Pivková, Martin Ďurnek a Martin Ďurnek junior. Niektorí sa zúčastnili obidvoch dní a niektorí s dvomi psami J. Na skúšky prišli ešte aj psovodi z Bratislavskej kynologickej záchranárskej brigády a Dog Academy. Celý priebeh skúšok bol rýchly a všetko prebiehalo podľa plánu. Sobotňajší deň dopadol veľmi dobre a všetkým sa podarilo úspešne zložiť skúšku. V nedeľu to bolo len o kúsoček slabšie ale úspech opäť veľký. Výsledok teda je, z 15 skúšok 14 úspešných, čo je pre náš klub veľmi potešujúce. Pomaly, ale isto sa dostávame k lepším výsledkom a veríme, že na jeseň si takúto úspešnosť zopakujeme. Týmto by sme sa ešte chceli poďakovať organizátorom a všetkým, ktorí sa na organizácií podujali a samozrejme rozhodkyniam Helene Pavlíkovej a Andrei Adamčiakovej.